Drag Race Solutions - 4100-025B - Quarter Turn Fastener Washers - Counter Sunk
Hinta
Määrä
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 15 päivää.
Noutopiste Vantaa0 kpl
Toimittajan varasto6 kpl
Saatavilla6 kpl
Tilauskoodi
DRR4100-025B
Tuotekuvat voivat poiketa itse tuotteesta
Hintaan sisältyy mahdollinen rahti toimittajalta Myymälään
Tuotteen kuvaus
Flat Washer - 0.4 in ID - 0.75 in OD - 0.025 in Thick - Nylon - Black - Quick Release Fastener - Set of 25
Lisätiedot
25-PackBlack Finish
dragracesolutions.com
Valmistajan osanumero: 4100-025B
Saatavuus
Tilattavissa. Toimitusaika Vantaalle arviolta 7 - 15 päivää tilauksesta, aikaisintaan 20.5.2026.
Toimitusaika?
Kun tuotteella lukee toimitusaika arviolta 7–15 päivää – näin toimittajavaraston tilaus etenee
Yhteydenottolomake
Katso myös toimitusehdot
Yhteydenottolomake
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 39 x 39 x 64 mm.