Brodix - BH.54511/323XPI - 11/32 3x Phos Int. Guide .545 OD.340 ID 2.375 OAL
Hinta
Määrä
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 15 päivää.
Noutopiste Vantaa0 kpl
Toimittajan varasto14 kpl
Saatavilla14 kpl
Tilauskoodi
BROBH.54511/323XPI
Tuotekuvat voivat poiketa itse tuotteesta
Hintaan sisältyy mahdollinen rahti toimittajalta Myymälään
Tuotteen kuvaus
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.375 in Long - 0.545 in OD - Phosphorous - Bronze - Intake - 3 Xtra Series Heads - Each
Lisätiedot
Valmistajan osanumero: BH.54511/323XPI
Saatavuus
Tilattavissa. Toimitusaika Vantaalle arviolta 7 - 15 päivää tilauksesta, aikaisintaan 20.5.2026.
Toimitusaika?
Kun tuotteella lukee toimitusaika arviolta 7–15 päivää – näin toimittajavaraston tilaus etenee
Yhteydenottolomake
Katso myös toimitusehdot
Yhteydenottolomake
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 67 x 35 x 75 mm.