Drag Race Solutions - 4100-025B - Quarter Turn Fastener Washers - Counter Sunk
Pris
Antall
stk
Leveringstid ca 7 - 15 dag(er).
Hentested Vantaa0 stk
Leverandørens lager6 stk
Tilgjengelig i nettbutikken6 stk
Produkt kode
DRR4100-025B
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produkt beskrivelse
Flat Washer - 0.4 in ID - 0.75 in OD - 0.025 in Thick - Nylon - Black - Quick Release Fastener - Set of 25
Additional information
25-PackBlack Finish
dragracesolutions.com
Vendor Part Number: 4100-025B
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 39 x 39 x 64 mm.