DSS Racing - K1830-4030 - 6.0L Ls F/T Piston Set 4.030 Bore Sx-Series
Pris
Antall
stk
Leveringstid ca 7 - 15 dag(er).
Hentested Vantaa0 stk
Leverandørens lager1 stk
Tilgjengelig i nettbutikken1 stk
Produkt kode
DSSK1830-4030
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produkt beskrivelse
Piston - SX-Series - Forged - 4.030 in Bore - 1.5 x 1.5 x 3.0 mm Ring Grooves - Minus 5.00 cc - GM LS-Series - Set of 8
Additional information
dssracing.com
Vendor Part Number: K1830-4030
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 255 x 255 x 255 mm.