JE Pistons - 990-2930-20-TSS - Wrist Pin 52 Series (1) .990 2.930 .200
Hinta
Määrä
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 15 päivää.
Noutopiste Vantaa0 kpl
Toimittajan varasto10 kpl
Saatavilla10 kpl
Tilauskoodi
JEP990-2930-20-TSS
Tuotekuvat voivat poiketa itse tuotteesta
Hintaan sisältyy mahdollinen rahti toimittajalta Myymälään
Tuotteen kuvaus
Wrist Pin - 52-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Lisätiedot
jepistons.com
Valmistajan osanumero: 990-2930-20-TSS
JE Pistons katalogi
Saatavuus
Tilattavissa. Toimitusaika Vantaalle arviolta 7 - 15 päivää tilauksesta, aikaisintaan 22.5.2026.
Toimitusaika?
Kun tuotteella lukee toimitusaika arviolta 7–15 päivää – näin toimittajavaraston tilaus etenee
Yhteydenottolomake
Katso myös toimitusehdot
Yhteydenottolomake
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 87 x 27 x 26 mm.