JE Pistons - 927-2750-15-51S - Wrist Pin 51 Series (1) .927 2.750 .150 130 Gram
Hinta
Määrä
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 15 päivää.
Noutopiste Vantaa0 kpl
Toimittajan varasto48 kpl
Saatavilla48 kpl
Tilauskoodi
JEP927-2750-15-51S
Tuotekuvat voivat poiketa itse tuotteesta
Hintaan sisältyy mahdollinen rahti toimittajalta Myymälään
Tuotteen kuvaus
Wrist Pin - 51-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.150 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Lisätiedot
jepistons.com
Valmistajan osanumero: 927-2750-15-51S
JE Pistons katalogi
Saatavuus
Tilattavissa. Toimitusaika Vantaalle arviolta 7 - 15 päivää tilauksesta, aikaisintaan 22.5.2026.
Toimitusaika?
Kun tuotteella lukee toimitusaika arviolta 7–15 päivää – näin toimittajavaraston tilaus etenee
Yhteydenottolomake
Katso myös toimitusehdot
Yhteydenottolomake
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 83 x 28 x 27 mm.