Icon Pistons - IC531CAKTS.030 - LS 6.0L/6.2L FT Forged Piston/Ring Set 4.030
Hinta
Määrä
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 15 päivää.
Noutopiste Vantaa0 kpl
Toimittajan varasto1 kpl
Saatavilla1 kpl
Tilauskoodi
ICNIC531CAKTS.030
Tuotekuvat voivat poiketa itse tuotteesta
Hintaan sisältyy mahdollinen rahti toimittajalta Myymälään
Tuotteen kuvaus
Piston and Ring - Premium Forged - Forged - 4.030 in Bore - 1.2 x 1.2 x 3.0 mm Ring Groove - Minus 4.0 cc - GM LS-Series - Kit
Lisätiedot
2618 Series , 4.000 Stroke, 6.125 Rod Length
iconpistons.com
Valmistajan osanumero: IC531CAKTS.030
Icon Pistons Catalog
Bore
4.030
Moottori
Chevy LS
Saatavuus
Tilattavissa. Toimitusaika Vantaalle arviolta 7 - 15 päivää tilauksesta, aikaisintaan 20.5.2026.
Toimitusaika?
Kun tuotteella lukee toimitusaika arviolta 7–15 päivää – näin toimittajavaraston tilaus etenee
Yhteydenottolomake
Katso myös toimitusehdot
Yhteydenottolomake
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 178 x 204 x 496 mm.