Icon Pistons - IC10004.030 - SBC FHR F/T Piston Set 4.030 Bore -10.00cc
Hinta
Määrä
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 15 päivää.
Noutopiste Vantaa0 kpl
Toimittajan varasto2 kpl
Saatavilla2 kpl
Tilauskoodi
ICNIC10004.030
Tuotekuvat voivat poiketa itse tuotteesta
Hintaan sisältyy mahdollinen rahti toimittajalta Myymälään
Tuotteen kuvaus
Piston - FHR Forged - Forged - 4.030 in Bore - 1.5 mm x 1.5 mm x 3.0 mm Ring Grooves - Minus 10.00 cc - Small Block Chevy - Set of 8
Lisätiedot
iconpistons.com
Valmistajan osanumero: IC10004.030
Icon Pistons Catalog
Saatavuus
Tilattavissa. Toimitusaika Vantaalle arviolta 7 - 15 päivää tilauksesta, aikaisintaan 20.5.2026.
Toimitusaika?
Kun tuotteella lukee toimitusaika arviolta 7–15 päivää – näin toimittajavaraston tilaus etenee
Yhteydenottolomake
Katso myös toimitusehdot
Yhteydenottolomake
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 242 x 115 x 483 mm.