JE Pistons - 990-2930-20-TSS - Wrist Pin 52 Series (1) .990 2.930 .200
Hind
Kogus
tk
Umbkaudne kohaletoimetamisaeg 7 - 15 päeva.
Väljastuspunkt Vantaa0 tk
Tarnija ladu10 tk
Saadaval10 tk
Toote kood
JEP990-2930-20-TSS
Tootepildid võivad erineda tegelikust tootest. Pilt võib olla illustratiivne kujutis.
Hind sisaldab võimalikku transporditasu tarnijalt kauplusesse
Toote kirjeldus
Wrist Pin - 52-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Lisainformatsioon
jepistons.com
Tarnija osa number: 990-2930-20-TSS
Download JE Pistons Catalog
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 87 x 27 x 26 mm.