JE Pistons - 990-2930-18-51S - Piston Pin .990 X 2.930 Straight Wall
Hind
Kogus
tk
Umbkaudne kohaletoimetamisaeg 7 - 15 päeva.
Väljastuspunkt Vantaa0 tk
Tarnija ladu8 tk
Saadaval8 tk
Toote kood
JEP990-2930-18-51S
Tootepildid võivad erineda tegelikust tootest. Pilt võib olla illustratiivne kujutis.
Hind sisaldab võimalikku transporditasu tarnijalt kauplusesse
Ülevaated
Üldhinnang ()
Toote kirjeldus
Wrist Pin - 51-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Lisainformatsioon
jepistons.com
Tarnija osa number: 990-2930-18-51S
Download JE Pistons Catalog
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 26 x 18 x 74 mm.