JE Pistons - 927-2750-15-51S - Wrist Pin 51 Series (1) .927 2.750 .150 130 Gram
Hind
Kogus
tk
Umbkaudne kohaletoimetamisaeg 7 - 15 päeva.
Väljastuspunkt Vantaa0 tk
Tarnija ladu48 tk
Saadaval48 tk
Toote kood
JEP927-2750-15-51S
Tootepildid võivad erineda tegelikust tootest. Pilt võib olla illustratiivne kujutis.
Hind sisaldab võimalikku transporditasu tarnijalt kauplusesse
Toote kirjeldus
Wrist Pin - 51-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.150 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Lisainformatsioon
jepistons.com
Tarnija osa number: 927-2750-15-51S
Download JE Pistons Catalog
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 83 x 28 x 27 mm.