JE Pistons - 927-2750-13-93S - Wrist Pin 93 Series (1) .927 2.750 .130 116 Gram
Hind
Kogus
tk
Umbkaudne kohaletoimetamisaeg 7 - 15 päeva.
Väljastuspunkt Vantaa0 tk
Tarnija ladu18 tk
Saadaval18 tk
Toote kood
JEP927-2750-13-93S
Tootepildid võivad erineda tegelikust tootest. Pilt võib olla illustratiivne kujutis.
Hind sisaldab võimalikku transporditasu tarnijalt kauplusesse
Toote kirjeldus
Wrist Pin - 93-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.130 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Lisainformatsioon
jepistons.com
Tarnija osa number: 927-2750-13-93S
Download JE Pistons Catalog
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 77 x 26 x 25 mm.