Brodix - BH.54511/323XPI - 11/32 3x Phos Int. Guide .545 OD.340 ID 2.375 OAL
Hind
Kogus
tk
Umbkaudne kohaletoimetamisaeg 7 - 15 päeva.
Väljastuspunkt Vantaa0 tk
Tarnija ladu14 tk
Saadaval14 tk
Toote kood
BROBH.54511/323XPI
Tootepildid võivad erineda tegelikust tootest. Pilt võib olla illustratiivne kujutis.
Hind sisaldab võimalikku transporditasu tarnijalt kauplusesse
Toote kirjeldus
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.375 in Long - 0.545 in OD - Phosphorous - Bronze - Intake - 3 Xtra Series Heads - Each
Lisainformatsioon
Tarnija osa number: BH.54511/323XPI
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 67 x 35 x 75 mm.