JE Pistons - 990-2930-20-93S - 93 Series Piston Pin .990 X 2.930 X 200W
Hind
Kogus
tk
Umbkaudne kohaletoimetamisaeg 7 - 15 päeva.
Väljastuspunkt Vantaa0 tk
Tarnija ladu37 tk
Saadaval37 tk
Toote kood
JEP990-2930-20-93S
Tootepildid võivad erineda tegelikust tootest. Pilt võib olla illustratiivne kujutis.
Hind sisaldab võimalikku transporditasu tarnijalt kauplusesse
Toote kirjeldus
Wrist Pin - 93 Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Steel - Each
Lisainformatsioon
190 Grams
jepistons.com
Tarnija osa number: 990-2930-20-93S
Download JE Pistons Catalog
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 30 x 27 x 92 mm.