JE Pistons - 927-2750-15-51S - Wrist Pin 51 Series (1) .927 2.750 .150 130 Gram
Price
Quantity
pc
Delivery time approximately 7 - 15 day`s.
Pick-up point Vantaa0 pcs
Supplier's stock48 pcs
Available48 pcs
SKU
JEP927-2750-15-51S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Product description
Wrist Pin - 51-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.150 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 927-2750-15-51S
Download JE Pistons Catalog
The approximate size of the packed product or the sales package is 83 x 28 x 27 mm.