Drag Race Solutions - 4100-025B - Quarter Turn Fastener Washers - Counter Sunk
Price
Quantity
pc
Delivery time approximately 7 - 15 day`s.
Pick-up point Vantaa0 pcs
Supplier's stock6 pcs
Available6 pcs
SKU
DRR4100-025B
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Product description
Flat Washer - 0.4 in ID - 0.75 in OD - 0.025 in Thick - Nylon - Black - Quick Release Fastener - Set of 25
Additional information
25-PackBlack Finish
dragracesolutions.com
Vendor Part Number: 4100-025B
The approximate size of the packed product or the sales package is 39 x 39 x 64 mm.