JE Pistons - 927-2950-20-93S - Piston Pin Straight Wall .927 X 2.950 .200 Wall
Price
Quantity
pc
Delivery time approximately 7 - 15 day`s.
Pick-up point Vantaa0 pcs
Supplier's stock4 pcs
Available4 pcs
SKU
JEP927-2950-20-93S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Product description
Wrist Pin - 0.927 in Diameter - 2.950 in Long - 0.200 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 927-2950-20-93S
Download JE Pistons Catalog
The approximate size of the packed product or the sales package is 53 x 25 x 103 mm.