Brodix - BH.54511/323XPI - 11/32 3x Phos Int. Guide .545 OD.340 ID 2.375 OAL
Price
Quantity
pc
Delivery time approximately 7 - 15 day`s.
Pick-up point Vantaa0 pcs
Supplier's stock14 pcs
Available14 pcs
SKU
BROBH.54511/323XPI
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Product description
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.375 in Long - 0.545 in OD - Phosphorous - Bronze - Intake - 3 Xtra Series Heads - Each
Additional information
Vendor Part Number: BH.54511/323XPI
The approximate size of the packed product or the sales package is 67 x 35 x 75 mm.