Draco Racing - DRA-C12.2.5.400 - Coilover Spring 2.5in ID 12in Tall 400lb
Price
Quantity
pc
Delivery time approximately 7 - 15 day`s.
Pick-up point Vantaa0 pcs
Supplier's stock1 pc
Available1 pc
SKU
DRSDRA.C12.2.5.400
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Product description
Coil Spring - Coil-Over - 2.500 in ID - 12.000 in Length - 400 lb/in Spring Rate - Steel - Purple Powder Coat - Each
Additional information
dracoracing.net
Vendor Part Number: DRA-C12.2.5.400
The approximate size of the packed product or the sales package is 128 x 128 x 432 mm.