JE Pistons - 990-2930-18-51S - Piston Pin .990 X 2.930 Straight Wall
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager8 st
Tillgänglig8 st
Artikelnummer
JEP990-2930-18-51S
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Omdömen
Allmänt betyg ()
Produktbeskrivning
Wrist Pin - 51-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Ytterligare information
jepistons.com
Leverantörens artikelnummer: 990-2930-18-51S
Download JE Pistons Catalog
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 26 x 18 x 74 mm.