JE Pistons - 927-2750-17-93S - Wrist Pin 93 Series (1) 927 2.750 .180 139 Gram
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager8 st
Tillgänglig8 st
Artikelnummer
JEP927-2750-17-93S
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Wrist Pin - 93-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Ytterligare information
jepistons.com
Leverantörens artikelnummer: 927-2750-17-93S
Download JE Pistons Catalog
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 26 x 26 x 77 mm.