JE Pistons - 927-2500-15-51S - Wrist Pin 51 Series (1) .927 2.500 .150 118 Gram
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager17 st
Tillgänglig17 st
Artikelnummer
JEP927-2500-15-51S
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Wrist Pin - 51-Series - 0.927 in Diameter - 2.500 in Long - 0.150 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Ytterligare information
jepistons.com
Leverantörens artikelnummer: 927-2500-15-51S
Download JE Pistons Catalog
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 28 x 23 x 77 mm.