Icon Pistons - IC529CAKTS.030 - LS 6.0/6.2L Dish Forged Piston/Ring Set 4.030
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager3 st
Tillgänglig3 st
Artikelnummer
ICNIC529CAKTS.030
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Piston and Ring - Premium Forged - Forged - 4.030 in Bore - 1.2 x 1.2 x 3.0 mm Ring Groove - Minus 15.0 cc - GM LS-Series - Kit
Ytterligare information
-15cc, 2618 Series , 4.000 Stroke, 6.125 Rod Length
iconpistons.com
Leverantörens artikelnummer: IC529CAKTS.030
Icon Pistons Catalog
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 255 x 216 x 493 mm.