JE Pistons - 990-2930-18-52S - Wrist Pin 52 Series (1) .990 2.930 .180 161 Gram
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager16 st
Tillgänglig16 st
Artikelnummer
JEP990-2930-18-52S
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Wrist Pin - 52-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Ytterligare information
jepistons.com
Leverantörens artikelnummer: 990-2930-18-52S
Download JE Pistons Catalog
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 26 x 26 x 77 mm.