Mahle Pistons - 4380MS-15 - Mahle Pistons - Piston Ring Set 4.380 Bore 1.5 1.5 3.0Mm
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager3 st
Tillgänglig3 st
Artikelnummer
MAH4380MS-15
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Piston Rings - Performance Series - 4.380 in Bore - 1.5 x 1.5 x 3.0 mm Thick - Standard Tension - Iron - 8-Cylinder - Kit
Ytterligare information
mahle.com
Leverantörens artikelnummer: 0
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 153 x 89 x 140 mm.