JE Pistons - 990-2930-20-93S - 93 Series Piston Pin .990 X 2.930 X 200W
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager37 st
Tillgänglig37 st
Artikelnummer
JEP990-2930-20-93S
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Wrist Pin - 93 Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Steel - Each
Ytterligare information
190 Grams
jepistons.com
Leverantörens artikelnummer: 990-2930-20-93S
Download JE Pistons Catalog
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 30 x 27 x 92 mm.