Draco Racing - DRA-C12.2.5.400 - Coilover Spring 2.5in ID 12in Tall 400lb
Pris
Antal
st
Leveranstid ungefär 7 - 15 dagar.
Uthämtningsställe Vantaa0 st
Leverantörens lager1 st
Tillgänglig1 st
Artikelnummer
DRSDRA.C12.2.5.400
Produktbilderna kan skilja sig från den faktiska produkten. Bilden kan vara en illustration.
Priset inkluderar eventuell frakt från leverantören till butiken
Produktbeskrivning
Coil Spring - Coil-Over - 2.500 in ID - 12.000 in Length - 400 lb/in Spring Rate - Steel - Purple Powder Coat - Each
Ytterligare information
dracoracing.net
Leverantörens artikelnummer: DRA-C12.2.5.400
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 128 x 128 x 432 mm.