JE Pistons - 990-2930-18-51S - Piston Pin .990 X 2.930 Straight Wall
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa8 ks
Dostupné8 ks
Kód objednávky
JEP990-2930-18-51S
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Hodnotenia
Celkové hodnotenie ()
Popis produktu
Wrist Pin - 51-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-18-51S
Download JE Pistons Catalog
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 26 x 18 x 74 mm.