JE Pistons - 927-2750-15-51S - Wrist Pin 51 Series (1) .927 2.750 .150 130 Gram
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa48 ks
Dostupné48 ks
Kód objednávky
JEP927-2750-15-51S
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Wrist Pin - 51-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.150 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 927-2750-15-51S
Download JE Pistons Catalog
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 83 x 28 x 27 mm.