Drag Race Solutions - 4100-025B - Quarter Turn Fastener Washers - Counter Sunk
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa6 ks
Dostupné6 ks
Kód objednávky
DRR4100-025B
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Flat Washer - 0.4 in ID - 0.75 in OD - 0.025 in Thick - Nylon - Black - Quick Release Fastener - Set of 25
Additional information
25-PackBlack Finish
dragracesolutions.com
Vendor Part Number: 4100-025B
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 39 x 39 x 64 mm.