JE Pistons - 990-2930-18-52S - Wrist Pin 52 Series (1) .990 2.930 .180 161 Gram
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa16 ks
Dostupné16 ks
Kód objednávky
JEP990-2930-18-52S
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Wrist Pin - 52-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-18-52S
Download JE Pistons Catalog
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 26 x 26 x 77 mm.