Mahle Pistons - 4380MS-15 - Mahle Pistons - Piston Ring Set 4.380 Bore 1.5 1.5 3.0Mm
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa3 ks
Dostupné3 ks
Kód objednávky
MAH4380MS-15
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Piston Rings - Performance Series - 4.380 in Bore - 1.5 x 1.5 x 3.0 mm Thick - Standard Tension - Iron - 8-Cylinder - Kit
Additional information
mahle.com
Vendor Part Number: 0
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 153 x 89 x 140 mm.