JE Pistons - 927-2950-20-93S - Piston Pin Straight Wall .927 X 2.950 .200 Wall
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa4 ks
Dostupné4 ks
Kód objednávky
JEP927-2950-20-93S
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Wrist Pin - 0.927 in Diameter - 2.950 in Long - 0.200 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 927-2950-20-93S
Download JE Pistons Catalog
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 53 x 25 x 103 mm.