Brodix - BH.54511/323XPI - 11/32 3x Phos Int. Guide .545 OD.340 ID 2.375 OAL
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa14 ks
Dostupné14 ks
Kód objednávky
BROBH.54511/323XPI
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.375 in Long - 0.545 in OD - Phosphorous - Bronze - Intake - 3 Xtra Series Heads - Each
Additional information
Vendor Part Number: BH.54511/323XPI
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 67 x 35 x 75 mm.