JE Pistons - 990-2930-20-93S - 93 Series Piston Pin .990 X 2.930 X 200W
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa37 ks
Dostupné37 ks
Kód objednávky
JEP990-2930-20-93S
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Wrist Pin - 93 Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Steel - Each
Additional information
190 Grams
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-20-93S
Download JE Pistons Catalog
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 30 x 27 x 92 mm.