Draco Racing - DRA-C12.2.5.400 - Coilover Spring 2.5in ID 12in Tall 400lb
Cena
Množstvo
ks
Doba doručenia približne 7 - 15 dní.
Výdajné miesto Vantaa0 ks
Sklad dodávateľa1 ks
Dostupné1 ks
Kód objednávky
DRSDRA.C12.2.5.400
Obrázky produktu sa môžu líšiť od skutočného produktu. Obrázok môže byť len ilustráciou položky.
Cena zahŕňa prípadné náklady na dopravu od dodávateľa do predajne
Popis produktu
Coil Spring - Coil-Over - 2.500 in ID - 12.000 in Length - 400 lb/in Spring Rate - Steel - Purple Powder Coat - Each
Additional information
dracoracing.net
Vendor Part Number: DRA-C12.2.5.400
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 128 x 128 x 432 mm.