JE Pistons - 990-2930-18-51S - Piston Pin .990 X 2.930 Straight Wall
Pris
Antall
stk
Leveringstid ca 7 - 15 dag(er).
Hentested Vantaa0 stk
Leverandørens lager8 stk
Tilgjengelig i nettbutikken8 stk
Produkt kode
JEP990-2930-18-51S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Anmeldelser
Genrell vurdering ()
Produkt beskrivelse
Wrist Pin - 51-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-18-51S
Download JE Pistons Catalog
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 26 x 18 x 74 mm.