Draco Racing - DRA-C12.2.5.400 - Coilover Spring 2.5in ID 12in Tall 400lb
Pris
Antall
stk
Leveringstid ca 7 - 15 dag(er).
Hentested Vantaa0 stk
Leverandørens lager1 stk
Tilgjengelig i nettbutikken1 stk
Produkt kode
DRSDRA.C12.2.5.400
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produkt beskrivelse
Coil Spring - Coil-Over - 2.500 in ID - 12.000 in Length - 400 lb/in Spring Rate - Steel - Purple Powder Coat - Each
Additional information
dracoracing.net
Vendor Part Number: DRA-C12.2.5.400
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 128 x 128 x 432 mm.