Icon Pistons - IC532CAKTS.030 - LS 6.0/6.2L Dish Forged Piston/Ring Set 4.030
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager1 stk.
Tilgængelig i webshoppen1 stk.
Produktkode
ICNIC532CAKTS.030
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Piston and Ring - Premium Forged - Forged - 4.030 in Bore - 1.2 x 1.2 x 3.0 mm Ring Groove - Minus 20.0 cc - GM LS-Series - Kit
Additional information
-20cc, 2618 Series , 4.000 Stroke, 6.125 Rod Length
iconpistons.com
Vendor Part Number: IC532CAKTS.030
Icon Pistons Catalog
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 178 x 204 x 496 mm.