JE Pistons - 927-2950-15-51S - Wrist Pin 51 Series (1) .927 2.950 .150 139 gram
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager8 stk.
Tilgængelig i webshoppen8 stk.
Produktkode
JEP927-2950-15-51S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Wrist Pin - 51-Series - 0.927 in Diameter - 2.950 in Long - 0.150 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 927-2950-15-51S
Download JE Pistons Catalog
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 34 x 25 x 88 mm.