JE Pistons - 990-2930-18-52S - Wrist Pin 52 Series (1) .990 2.930 .180 161 Gram
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager16 stk.
Tilgængelig i webshoppen16 stk.
Produktkode
JEP990-2930-18-52S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Wrist Pin - 52-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-18-52S
Download JE Pistons Catalog
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 26 x 26 x 77 mm.