Mahle Pistons - 4380MS-15 - Mahle Pistons - Piston Ring Set 4.380 Bore 1.5 1.5 3.0Mm
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager3 stk.
Tilgængelig i webshoppen3 stk.
Produktkode
MAH4380MS-15
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Piston Rings - Performance Series - 4.380 in Bore - 1.5 x 1.5 x 3.0 mm Thick - Standard Tension - Iron - 8-Cylinder - Kit
Additional information
mahle.com
Vendor Part Number: 0
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 153 x 89 x 140 mm.