DSS Racing - K1830-4030 - 6.0L Ls F/T Piston Set 4.030 Bore Sx-Series
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager1 stk.
Tilgængelig i webshoppen1 stk.
Produktkode
DSSK1830-4030
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Piston - SX-Series - Forged - 4.030 in Bore - 1.5 x 1.5 x 3.0 mm Ring Grooves - Minus 5.00 cc - GM LS-Series - Set of 8
Additional information
dssracing.com
Vendor Part Number: K1830-4030
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 255 x 255 x 255 mm.