Brodix - BH.54511/323XPI - 11/32 3x Phos Int. Guide .545 OD.340 ID 2.375 OAL
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager14 stk.
Tilgængelig i webshoppen14 stk.
Produktkode
BROBH.54511/323XPI
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.375 in Long - 0.545 in OD - Phosphorous - Bronze - Intake - 3 Xtra Series Heads - Each
Additional information
Vendor Part Number: BH.54511/323XPI
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 67 x 35 x 75 mm.