JE Pistons - 990-2930-20-93S - 93 Series Piston Pin .990 X 2.930 X 200W
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager37 stk.
Tilgængelig i webshoppen37 stk.
Produktkode
JEP990-2930-20-93S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Wrist Pin - 93 Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Steel - Each
Additional information
190 Grams
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-20-93S
Download JE Pistons Catalog
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 30 x 27 x 92 mm.