Draco Racing - DRA-C12.2.5.400 - Coilover Spring 2.5in ID 12in Tall 400lb
Pris
Antal
stk.
Forventet leveringstid 7 - 15 dag(e).
Afhentningssted Vantaa0 stk.
Leverandørens lager1 stk.
Tilgængelig i webshoppen1 stk.
Produktkode
DRSDRA.C12.2.5.400
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Produktbeskrivelse
Coil Spring - Coil-Over - 2.500 in ID - 12.000 in Length - 400 lb/in Spring Rate - Steel - Purple Powder Coat - Each
Additional information
dracoracing.net
Vendor Part Number: DRA-C12.2.5.400
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 128 x 128 x 432 mm.