JE Pistons - 990-2930-20-TSS - Wrist Pin 52 Series (1) .990 2.930 .200
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele10 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě10 ks
Kód objednávky
JEP990-2930-20-TSS
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Wrist Pin - 52-Series - 0.990 in Diameter - 2.930 in Long - 0.200 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 990-2930-20-TSS
Download JE Pistons Catalog
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 87 x 27 x 26 mm.