JE Pistons - 927-2750-13-93S - Wrist Pin 93 Series (1) .927 2.750 .130 116 Gram
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele18 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě18 ks
Kód objednávky
JEP927-2750-13-93S
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Wrist Pin - 93-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.130 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each
Additional information
jepistons.com
Vendor Part Number: 927-2750-13-93S
Download JE Pistons Catalog
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 77 x 26 x 25 mm.