Drag Race Solutions - 4100-025B - Quarter Turn Fastener Washers - Counter Sunk
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele6 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě6 ks
Kód objednávky
DRR4100-025B
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Flat Washer - 0.4 in ID - 0.75 in OD - 0.025 in Thick - Nylon - Black - Quick Release Fastener - Set of 25
Additional information
25-PackBlack Finish
dragracesolutions.com
Vendor Part Number: 4100-025B
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 39 x 39 x 64 mm.