Mahle Pistons - 4380MS-15 - Mahle Pistons - Piston Ring Set 4.380 Bore 1.5 1.5 3.0Mm
Cena
Množství
ks
Doba doručení přibližně 7 - 15 den/dní.
Výdejní místo Vantaa0 ks
Sklad dodavatele3 ks
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě3 ks
Kód objednávky
MAH4380MS-15
Product Images may differ from the actual product. Image may be a representation of this item.
The price includes any freight from the supplier to the Store
Popis produktu
Piston Rings - Performance Series - 4.380 in Bore - 1.5 x 1.5 x 3.0 mm Thick - Standard Tension - Iron - 8-Cylinder - Kit
Additional information
mahle.com
Vendor Part Number: 0
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 153 x 89 x 140 mm.